Grafitī tīrīšana   

Grafitī ķepājumi ir daudzu namsaimnieku izaicinājums, bet SIA Katro tā ir iespēja realizēt uzkrāto pieredzi  darbos. Pielietojot profesionālas iekārtas un efektīvus tīrīšanas līdzekļus nodrošinām operatīvu un kvalitatīvus grafitī tīrīšanas pakalpojumus no dažādām ēku virsmām.

Pareizi izvēlētas profesionālas ķīmijas grafitī tīrīšanais atļauj šos darbus veikt no PVC apdares paneļiem, metāla un stikla konstrukcijām, kā arī no visām betona virsmām nenodarot šiem materiāliem bojājumus. Riskantāk ir veikt grafitī tīrīšanas darbus uz renovēto namu fasādēm ar dekoratīvā apmetuma struktūru.

Grafitī tīrīšanas izmaksas būtiski ietekmē cik sens ir šis ķēpājums. Ja operatīvi uz to reaģēsiet, tad tas būtiski ietekmēs ķīmijas patēriņu un pakalpojuma izmaksas.

Mēs aicinām Jūs pirms sākt eksperimentus ar savu īpašumu uzaicināt mūsu uzņēmuma darbinieku uz bezmaksas objekta apsekošanu un konsultāciju.

Par grafitī tīrīšanas pakalpojumiem iespējams norēķināties saskaņā ar noslēgto apmaksas grafiku līdz 12. mēnešu termiņam.

Bezmaksas konsultācijas un objekta apsekošanu varat pieteikt sadaļā Kontakti